Przejdź do początku strony

Cennik i regulamin

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje z witryny, dodaj swój adres e-mail

Cennik

W aquaparku każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.

Atrakcji z pewnością nie zabraknie, gdyż obiekt został zaprojektowany z myślą o całych rodzinach, a także osobach niepełnosprawnych.

Cennik wstępu podzielony został na strefy czasowe.

To ile wydamy za pobyt na pływalni zależeć będzie od dnia i godziny. Poza tym ceny zostały podzielone również ze względu na rodzaj atrakcji z jakich będziemy chcieli skorzystać (do wyboru mamy cennik pływalni z częścią rekreacyjną oraz cennik pływalni z częścią rekreacyjną z dostępem do SPA).

H2Ostróg zaplanował także szereg promocji dla uczniów, studentów, seniorów i rodzin z dziećmi.

W aquaparku mniej zapłacimy również za bilety grupowe. Co więcej, do każdej ceny biletu klient otrzyma dodatkowo 10 minut na przebranie się. Oprócz tego już poza strefą płatną znajdują się wyodrębnione miejsca na wysuszenie włosów.

W sprzedaży dostępne są zatem bilety w następujących kategoriach, cena uzależniona jest od godziny wejścia i dnia tygodnia (cena za 1 osobę):

  • Normalny (od 10 zł za godzinę).
  • Ulgowy - obowiązujący uczniów do 19 roku życia, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów (od 10 zł za godzinę) .
  • Grupowy - (pow. 10 os.) w cenie biletu ulgowego (na każde 10 os. opiekun gratis).
  • Senior 60+ (od 7 zł za godzinę) - dla mieszkańców Raciborza posiadających specjalną kartę wydawaną przez Urząd Miasta Racibórz
  • Rodzina+ (od 7 zł za godzinę) - dla mieszkańców Raciborza posiadających specjalną kartę wydawaną przez Urząd Miasta Racibórz
  • Rodzinny – jeden dorosły i dwoje lub więcej dzieci do 19 lat, dwoje dorosłych oraz jedno, dwoje lub więcej dzieci w wieku do 19 lat ( od 9 zł za godzinę).
  • Za dzieci do lat trzech rodzice zapłacą 1 zł za wejście.

W aquaparku będziemy mogli również skorzystać z promocyjnych i biletów wielogodzinnych, mniej zapłacimy za wstęp dwugodzinny oraz całodniowy.

Karnety do H2Ostróg

Ponadto ciekawą propozycją dla miłośników wodnych atrakcji będą karnety, w których rabat będzie zależał od wartości wydanych pieniędzy (np. przy kwocie 50zł obowiązuje rabat 10 proc. czyli za korzystanie z aquaparku zapłacimy 45 zł, a przy wartości 500 zł zaoszczędzimy 20 proc. a wydamy 400zł).

Warte uwagi są atrakcyjne ceny za korzystanie ze strefy SPA, gdzie pierwsza godzina kosztuje już od 13 zł za godzinę (w tym także wliczone jest dodatkowe 10 min. na przebranie oraz dostęp do pływalni).

Wszelkie obowiązujące promocje nie łączą się, więc klient może skorzystać tylko z jednego rodzaju promocji.

Jak zapewnia dyrekcja aquaparku H2Ostróg, w przyszłości cennik może ulec zmianie ze względu na zapotrzebowanie i możliwości użytkowników basenu.

 

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 2 ]
CennikH2O.pdf CennikH2O.pdf 24-04-09 13:42 60.94KB CennikH2O.pdf pobierz
Regulamin-karnetów-na-Krytą-Pływalnię-H2Ostróg.pdf Regulamin-karnetów-na-Krytą-Pływalnię-H2Ostróg.pdf 24-04-09 13:53 114.15KB Regulamin-karnetów-na-Krytą-Pływalnię-H2Ostróg.pdf pobierz
Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Zamkowa 4, 47-400 Racibórz Godziny otwarcia: pon.-piątek: 6.00 - 22.00
sobota-niedziela: 8.00 - 20.00