Przejdź do początku strony
H2Ostróg - nowoczesny kompleks rekreacyjno-sportowy w Raciborzu
http://www.aquapark.raciborz.pl/o_h2o/index.html
Drukuj grafikę : tak / nie

O h2o

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny kompleks rekreacyjno – sportowy w regionie.

Pełnowymiarowy basen pływacki, grota śnieżna, sauny, rwąca rzeka, rurowe zjeżdżalnie (w tym jedna wyposażona w efekty multimedialne), czy brodzik dla dzieci – to tylko część z atrakcji jakie czekają na odwiedzających park wodny H2Ostróg w Raciborzu.
Komfortowe warunki sprzyjają odpoczynkowi, pozwolą zrelaksować się, a jednocześnie aktywnie spędzić czas. Na terenie obiektu dostępne są także m.in. punkt gastronomiczny, kącik dla dzieci i wygodna poczekalnia.

Dbamy o wygodę i bezpieczeństwo

Co ważne, aquapark dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Za bezpieczeństwo osób korzystających z atrakcji w raciborskim H2Ostróg będzie odpowiedzialna wykwalifikowana kadra ratownicza.  Ponadto H2Ostróg spełnia wszelkie wymagania pozwalające na sprawne przeprowadzanie zawodów pływackich nie tylko na szczeblu powiatowym czy wojewódzkim, ale także centralnym. W obiekcie znajduje się widownia na 300 osób oraz dostawiana trybuna na 99 osób.

Dla swoich Klientów obiekt przygotował również pełną gamę zajęć dodatkowych, spośród których nawet najbardziej wymagający amatorzy ruchu w wodzie powinni znaleźć coś dla siebie. Zajęcia takie odbywać się będą popołudniami lub wieczorami w określonych grupach i prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów.

Aquapark pełen atrakcji

Na terenie H2Ostróg coś dla siebie znajdą również osoby niepływające. Sala gimnastyczna, gdzie będą odbywać się zajęcia fitness oraz gabinety masażu pomogą zadbać o kondycję bez wchodzenia do wody. Zaraz przy wejściu głównym do obiektu zainstalowano także sklepik z artykułami sportowymi, głównie pływackimi.

Aquapark H2Ostróg usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.